Preskočiť na obsah
AQUA LOGIC

Obchod

AQUA LOGIC s. r. o.

Veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami

Sídlo
Bodza
Od roku
2008
IČO
43 995 691

AQUA LOGIC

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Bratislavská cesta 123, 946 16 Bodza
Na trhu od
21. februára 2008
IČO
43 995 691
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 46.64)
Veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami

Firma v číslach

18
rokov na trhu
2008
rok vzniku
10
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte AQUA LOGIC

Spoločnosť AQUA LOGIC s. r. o. má sídlo na adrese Bratislavská cesta 123, 946 16 Bodza. Zapísaná je od 21. februára 2008 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami“ (46.64). Predmet činnosti tvorí 10 položiek, napríklad veľkoobchod, maloobchod a sprostredkovanie obchodu, dopravy a reklamy v rozsahu voľnej živnosti.

Základné údaje

Obchodné meno
AQUA LOGIC s. r. o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
43 995 691
DIČ
2022543028
Dátum vzniku
21. februára 2008
Sídlo
Bratislavská cesta 123, 946 16 Bodza
Obchodný register
Okresný súd Nitra, oddiel Sro, vložka č. 21654/N
Sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Odbor (SK NACE 46.64)
Veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa AQUA LOGIC zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 10 položiek.

  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností

  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností

  • Sprostredkovanie obchodu, dopravy a reklamy v rozsahu voľnej živnosti

  • Organizačné, ekonomické a podnikateľské poradenstvo

  • Marketingové, reklamné a propagačné služby

  • Prenájom dopravných prostriedkov, strojov, prístrojov a zariadení, pracovných nástrojov a pomôcok, spotrebného a priemyselného tovaru, vrátane elektronických prístrojov na spracovanie údajov

Zobraziť všetkých 10 položiek predmetu činnosti
  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
  • Sprostredkovanie obchodu, dopravy a reklamy v rozsahu voľnej živnosti
  • Organizačné, ekonomické a podnikateľské poradenstvo
  • Marketingové, reklamné a propagačné služby
  • Prenájom dopravných prostriedkov, strojov, prístrojov a zariadení, pracovných nástrojov a pomôcok, spotrebného a priemyselného tovaru, vrátane elektronických prístrojov na spracovanie údajov
  • Prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb
  • Správa nehnuteľností na základe honoráru alebo kontraktu
  • Upratovacie a čistiace služby
  • Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli AQUA LOGIC s. r. o.?

Sídlo je na adrese Bratislavská cesta 123, 946 16 Bodza.

Čím sa AQUA LOGIC s. r. o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Veľkoobchod s ostatnými strojmi a zariadeniami“ (46.64). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: veľkoobchod; maloobchod; sprostredkovanie obchodu, dopravy a reklamy v rozsahu voľnej živnosti; organizačné, ekonomické a podnikateľské poradenstvo.

Aké je IČO – AQUA LOGIC s. r. o.?

IČO je 43 995 691, DIČ 2022543028.

Kedy vznikla AQUA LOGIC s. r. o.?

Vznik: 21. februára 2008. Na trhu pôsobí 18 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Bratislavská cesta 123 946 16 Bodza

Registrový súd: Okresný súd Nitra

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre AQUA LOGIC s. r. o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese aqua-logic.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.